Loading…

‘LDK e VV po ia bëjnë argatin Thaçit’

  • 10/10/2018 | 23:44

‘LDK e VV po ia bëjnë argatin Thaçit’

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi, ka sulmuar ish-kolegët e saj në Lëvizjen Vetëvendosje, por edhe deputetët e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Kadaj-Bujupi, gjatë një paraqitjeje në emisionin “DPT Te Fidani”, në televizionin T7, i ka akuzuar LDK’në dhe VV’në se po e mbrojnë presidentin e vendit, Hashim Thaçi.

“LDK e VV po ia bëjnë argatin Hashim Thaçit”, është shprehur ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë