Loading…

LDK e demanton AKR’në në Mitrovicë

  • 25/11/2016 | 22:37

LDK e demanton AKR’në në Mitrovicë

Forumi i Rinisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Mitrovicë ka demantuar lajmin për kalim në Aleancën Kosova e Re.

Sipas reagimit të tyre, nëndegët e Forumit të Rinisë së LDK-së  i kanë strukturat e tyre stabile dhe të qëndrueshme, të dalura nga procesi zgjedhor i sapor përfunduar.

“Të gjithë anëtarët e forumit dhe kryetarët e nëndegëve të Forumit Rinor të LDK-së e dënojnë këtë veprim të pamatur të kujtdo qoftë, të cilët mundohen që përmes propagandës dhe informatave të pavërteta që qëllim kanë dëmtimin e LDK-së në Mitrovicë”, thuhet në njoftim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë