Loading…

LDK do ta ndal kapjen e shtetit

  • 05/06/2017 | 20:40

LDK do ta ndal kapjen e shtetit

Lumir Abdixhiku ka deklaruar se zgjedhjet e 11 qershorit janë referendum për të ardhmen e Kosovës dhe alternativat, sipas tij, janë shumë të thjeshta.


Në njërën anë janë ata që sipas tij kanë interesa personale, siç kanë pasur gjithherë dhe sa herë të vie puna tek shpëtimi apo jo i Kosovës ata do ta zgjedhin shpëtimin e vetes.

Ndërsa siç thotë ai, alternativa e vetme numerikisht që ka gjasë më ndalë kapjen është koalicioni i LDK-së.

Këto komente kandidati për deputet i LDK-së i ka bërë gjatë një interviste për gazetën “Zëri”, në kuadër të fillimit të realizimit të një cikli intervistash me kandidatë për deputetë të Republikës së Kosovës.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë