Loading…

LDK-AKR-Alternativa përmbyll fushatën (Drejtpërdrejt)

  • 09/06/2017 | 17:20

LDK-AKR-Alternativa përmbyll fushatën (Drejtpërdrejt)

Koalicioni LDK-AKR-Alternativa sot përmbyll fushatën zgjedhore.


Në ditën e dhjetë të fushatës koalicioni LDK-AKR-Alternativa dhe Lëvizja për Drejtësi fushatën zgjedhore do ta përmbyll fushatën në Prishtinë.

Sonte në orën 00:00 përfundon fushata zgjedhore ndërsa zgjedhjet mbahen të dielën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë