Loading…

LDK-AKR-Alternativa bëhen me web faqe zyrtare

  • 04/06/2017 | 15:16

LDK-AKR-Alternativa bëhen me web faqe zyrtare

Koalicioni Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), Aleanca Kosova e Re (AKR), Alternativa dhe Lëvizja për Drejtësi njofton të gjithë qytetarët që tashmë mund të njoftohen me kandidatin për kryeministër Avdullah Hotin dhe kandidatët për deputetë të koalicionit të djathtë në ueb faqen zyrtare

Për të hyrë në këtë uebfaqe mund të klikoni këtu: www.tevendosur.com.

Në këtë faqe qytetarët mund të gjejnë edhe Programin Qeverisës për katër vitet e ardhshme.

“Kjo është edhe një mundësi e re për të komunikuar drejtpërdrejt me qytetarët tanë dhe për t’u ofruar atyre një kontratë të re për katër vitet e ardhshme, e cila do të lidhet me 11 qershor, në zgjedhjet e përgjithshme parlamentare”, thuhet në komunikatën e zyrës për informim nga  LDK-ja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë