Loading…

Lavdrim Muhaxheri nuk është kthyer në Kosovë

  • 26/12/2016 | 19:16

Lavdrim Muhaxheri nuk është kthyer në Kosovë

Policia e Kosovës demanton lajmin se Lavdim Muhaxheri është kthyer në Kosovë. Këtë e konfirmon për gazetametro.net zëdhënësi i Policisë Daut Hoxha.

“Sipas informacioneve të institucioneve të Sigurisë në Kosovë, por edhe partnerëve ndërkombëtarë vleresohet se Lavdrim Muhaxheri edhe me tutje vazhdon të jetë ne zonën e konfliktit ne Siri”, tha Hoxha për gazetametro.net.

Më herët ishte L’Espressos, ajo e cila ngriti dyshimet se Muhaxheri është kthyer në Kosovë bashkë me një grup tjetër prej Sirisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë