Loading…

Laureta Maqedonci tregon tatuazhin në të pasmet gjigante

  • 12/08/2022 | 22:26

Laureta Maqedonci tregon tatuazhin në të pasmet gjigante

Laureta është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria.


Ajo merr vëmendje në secilën paraqitje e sidomos duke qenë e dashura e këngëtarit, Robert Berisha.

Së fundi, ajo është duke e shijuar bregdetin derisa po poston imazhe në bikine për fansat.

Duke marr rreze dielli, e bukura bionde ka treguar tatuazhin me trëndafila që e ka të realizuar në të pasme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë