Loading…

Laureta e Roberti shfaqen si asnjeherë më parë, i dhurojnë puthje njëri-tjetrit

  • 27/06/2022 | 23:07

Laureta e Roberti shfaqen si asnjeherë më parë, i dhurojnë puthje njëri-tjetrit

Laureta dhe Roberti janë çifti më i ri në showbizin kosovar.


Dyshja me imazhe të shumta për ndjekësit e tregojnë që kanë lumturi të madhe mes veti.

Këto ditë derisa ndodhen në pushime, ata nuk po ndalen me momente të ndryshme për ndjekësit.

Në këtë imazh, shikojeni se si Laureta e përqafon me dashuri Robertin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë