Loading…

Latifi kërkesë Prokurorisë: Po bëhet presion kriminal mbi votuesin, merrni masa

  • 06/10/2019 | 12:01

Latifi kërkesë Prokurorisë: Po bëhet presion kriminal mbi votuesin, merrni masa

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Blerim Latifi, ka bërë thirrje për Prokurorin  e Kosovës që të ndërmarr masat, ku siç thotë ai, në Komunën e Skënderajt, është duke u bërë presion kriminal mbi votuesit, shkruan Gazeta Metro.


Ai ka thënë së në Prekazin e Epërm është duke u bërë presin kriminal nga disa bandit mbi votuesit, dhe ka ftuar Prokurorinë e Kosovës që të merret me rastin në fjalë.

“Në Prekaz të Epërm, nga disa banditë, është duke u ushtruar presion kriminal mbi votuesit për ta deviju vullnetin e lirë të qytetarëve. Therras prokurorinë e shtetit të veproj.” ka shkruar Latifi

Ky është postimi i plotë i Blerim Latifit

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë