Loading…

Las Palmas pas Manajt

  • 02/01/2017 | 15:57

Las Palmas pas Manajt

Ekipi spanjoll Las Palmas mund të jetë destinacioni i ri për sulmuesin e talentuar Rey Manaj, raporton Tuttomercatoëeb.com, ndërsa aventurën e shqiptarit te Pescara e konsideron tashmë të përfunduar.

Kartoni i futbollistit është në pronësi të Inter, klub që është i interesuar ta huazojë qëoftë edhe jashtë Italisë në mënyrë që Manaj të fitojë përvojë.

Përveç disa klubeve të Serie B edhe La Palmas që garon në La Ligën spanjolle. Për këtë skuadër luan edhe ish lojtari i AC Milan, Kevin Prince Boateng.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë