Loading…

Laporta: Neymar na kontaktoi dhe donte të rikthehej

  • 07/09/2021 | 21:22

Laporta: Neymar na kontaktoi dhe donte të rikthehej

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka zbuluar se provuan transferimin e yllit të PSG-së, Neymar.

Para se të rinovonte me PSG-në, braziliani thuhet se kërkoi rikthimin te Barcelona, gjë që nuk ndodhi.

Laporta ka zbuluar se Neymar i ka kontaktuar atë duke iu kërkuar që ta rikthejnë në skuadër.

“Ne provuam për nënshkrimin me Neymar sërish. Ai na kontaktoi dhe dëshironte të vinte”, tha ai për Esport3.

Ndërkohë, Neymar tani ka rinovuar edhe për disa vite, derisa është bashkëpunëtorë në sulmin e frikshëm me Kylian Mbappe dhe Lionel Messi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë