Loading…

Lansohet traileri i filmit ‘Blade Runner 2049’ (Video)

  • 21/12/2016 | 09:57

Lansohet traileri i filmit ‘Blade Runner 2049’ (Video)

Traileri i parë zyrtarë për filmin Blade Runner 2049 tanimë është lëshuar

Në klip paraqitet Rick Deckard (Harrison Ford) i cili përballet me aktorin me Ryan Gosling.

Ngjarja e filmit zhvillohet 30 vite pas filmit klasik të vitit 1982, Blade Runner, dhe tregon për një officer të LAPD , që luhet nga Gosling, i cili është në ndjekje të Deckard, i cili ishte zhdukur që nga ngjarjet e zhvilluara në filmin e parë.

Blade Runner 2049 do të dal në kinema më 6 tetor të vitit të ardhshëm.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë