Loading…

Lansohet Toyota Concept (Video)

  • 06/01/2017 | 17:01

Lansohet Toyota Concept (Video)

‘Toyota Concept’, ka lansuar makinën mahnitëse e cila portretizon një të ardhme që njeriu dhe makinat të jenë të pandashëm. Prezentimi u bë para shumë njerëzve, e cila karakterizoi një emocion mbresëlënës.


Koncepti duket aq e shkëlqyes nga cilësitë e tij ekspresive elegante me ndriçim dhe dizajn magjepsës./gazetametro.net

Shikoni videon dhe vlerësoni këtë supër makinë.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë