Loading…

Lamborghini që po çmend rrjetin: Më mirë gjobë se të rrezikoj

  • 09/05/2017 | 10:07

Lamborghini që po çmend rrjetin: Më mirë gjobë se të rrezikoj

Fotot e një Lamborghini ‘Aventador SV’ po bëjnë xhiron e rrjetit.


Vetura ishte parkuar në mënyrë të parregullt në Angli.

Por pronari i saj, biznesmeni Moosa Navsa thotë se më mirë paguan gjobë, sesa të rrezikojë që t’ia gërvishtin në parking.

Vetura kushton 400 mijë sterlina. Biznesmeni ka paguar 10 mijë sterlina për bojën e artë në rozë.

“Më mirë paguaj 35 sterlina gjobë, se sa të ma dëmtojnë veturën,” tha ai./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë