Loading…

LAJMI I FUNDIT: Zjarr i madh në parkun e Gërmisë |PAMJE

  • 13/11/2018 | 17:10

LAJMI I FUNDIT: Zjarr i madh në parkun e Gërmisë |PAMJE

Një zjarr i madh e ka kapluar parkun e Gërmisë, në Prishtinë.


Në një video live në Facebook shihet se është shpërndarë zjarri në malet e Gërmisë.

Në vendin e ngjarjes nuk ka as policë e as zjarrifikës, raporton Gazeta Express.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë