Loading…

Lajmi i fundit nga Franca për Ramush Haradinajn

  • 04/04/2017 | 17:16

Lajmi i fundit nga Franca për Ramush Haradinajn

Nuk dihet nëse Gjykata në Colmar do të marr vendimin lidhur me kërkesën e Serbisë për ekstradimin e Ramush Haradinajt, në seancën e radhës me gjashtë prill.


Një përgjigje e tillë është dhënë për Tanjug nga gjykata franceze, transmeton Indeksonline.

Në seancën e radhës, e cila është planifikuar për të enjten në ora 13:00, do të diskutohet për përgjigjet e mundshme nga Ministria serbe e Drejtësisë në pyetjet e gjykatës, është thënë më tutje nga zëdhënësja e gjykatës, Sandra di Rosa.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë