Loading…

Lajm i mirë për fansat e Lil Wayne: Kthehet në skenë pas disa viteve

  • 17/02/2022 | 15:52

Lajm i mirë për fansat e Lil Wayne: Kthehet në skenë pas disa viteve

Reperi i famshëm Lil Wayne do të performojë në festivalin Strawberries & Creem, në qershor, raporton NME.


Ai ka shpërndarë detaje për performancën e tij të parë direkt në 14 vjet.

Festivali mbahet në Britani nga 17 deri më 19 qershor.

Organizatorët e festivalit kanë njoftuar se pjesë e skenës do të jenë edhe Ella Mai, Mabel dhe Tems.

“Këtë vit, ndërsa kemi tri ditë, deshëm të sigurohemi se muzika jonë përshtatet me nivelin e ambicies që ka audienca – ashtu si reflektimi në turmën tonë të mrekullueshme”, ka thënë bashkë-organizatori i festivalit, Preye Crooks.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë