Loading…

Lahi Brahimaj: Veteranët e Gjakovës u rreshtuan gjithnjë pas Ramushit

  • 03/06/2017 | 12:54

Lahi Brahimaj: Veteranët e Gjakovës u rreshtuan gjithnjë pas Ramushit

Kandidati për deputetë nga AAK-ja Lahi Brahimaj ka thënë se veteranët e Gjakovës kanë dhënë mesazhin ashtu si në kohën e luftës kur u rreshtuan para Ramush Haradinajt.


Brahimaj në Facebook, ka thënë po ashtu se të bashkuar duhet të jenë gjithmonë për një Kosovë të mirëfilltë

Postimi i Brahimajt:

Veteranët e Gjakovës, bashkluftëtaret e mijë sot e dhanë mesazhin si dikur kur u rreshtuan pas Ramush Haradinajt!

Kështu të bashkuar duhet të jemi gjithmonë,që Kosova jonë për të cilen sakrifikuam të bëhet ashtu siç ne kemi dashur gjithmonë!

Faleminderit bashkëluftetar!

Faleminderit Gjakovë!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë