Loading…

Kylie Jenner vishet me trendin e viteve të 90-ta derisa publikon imazhin e ëmbël me vajzën

  • 31/05/2021 | 12:40

Kylie Jenner vishet me trendin e viteve të 90-ta derisa publikon imazhin e ëmbël me vajzën

Ajo mbante vogëlushen e saj në krahë.


Ylli i realitetit, 23 vjeç, postoi një varg fotosh me vajzën, Stormi, transmeton lajmi.net.

Vajzat nuk mund të dukeshin më të lumtura duke kaluar kohë cilësore së bashku në rrezet e diellit.

Në foto të postuara në storien e saj, Kylie mori vëmendje me veshjen plot stil ndërsa Stormi mbante në dorë një kukull, ‘Barbie’ ndërsa buzëqeshi me gëzim drejt nënës së saj.

Vajzat dukeshin si shoqet më të mira ndërsa ndanin një moment të ëmbël së bashku.

Duke përqafuar trendin e viteve ’90, Kylie dukej elegante me një bluzë blu dhe xhinse të lira të grisura të varura mbi atletet e bardha.

Flokët e gjata të yllit u përplasën në shpinë në valë të çlirëta, sirenë, të cilat gjithashtu i krijuan ngjyrën e saj mahnitëse.

Stil edhe më shumë i shtoi çanta e bardhë ‘Christian Dior’ e varur në shpatullën e saj dhe një gjerdan prej ari.

Stormi, ndërkohë, mbante flokët e kapura me një bluzë të bardhë, pantallona të shkurtra dhe atlete.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë