Loading…

Kylie Jenner i lë djalit emrin e çuditshëm, ja se si quhet ai

  • 11/02/2022 | 20:54

Kylie Jenner i lë djalit emrin e çuditshëm, ja se si quhet ai

Kylie Jenner ka zbuluar më në fund emrin e djalit të porsalindur. Nëpërmjet një statusi në Instastory, miliarderja ka shkruar Wolf Webster që në shqip do të thotë “ujk”.


Kylie solli në jetë fëmijën e saj të dytë më 2 shkurt.

Ajo postoi një foto të dorës së tij së bashku me datën e lindjes dhe një zemër blu që tregonte se kishte lindur një djalë.

Në shtator, 24 vjeçarja dhe reperi Travis Scott konfirmuan shtatzëninë e saj në një video emocionuese në Instagram.

Ata kanë dhe një vajzë 4 vjeçare me emrin Stormi.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë