Loading…

Ky është Velar, modeli i fundit i Range Rover (Video)

  • 02/03/2017 | 09:16

Ky është Velar, modeli i fundit i Range Rover (Video)

Prodhuesi anglez i veturave, Range Rover, ka lansuar edhe modelin më të ri të veturës të quajtur Velar.


Ky model është dizajnuar për të ‘mbushur hapësirën’ në mes të modeleve Range Rover Evoque, i cili është më i vogël në madhësi, dhe atij Sport, që është një nga modelet SUV më të mëdha të Range Rover.

2018-range-rover-velar-102-876x535

Blerësit do të kenë mundësi të zgjedhin mes tre modeleve të motorëve për Velarin, duke përfshirë motorin 3-litërsh me 380 kuajfuqi.

2018-range-rover-velar-115-876x535

Çmimet për këtë makinë luksoze do të sillen nga 54 mijë euro e deri në 85 mijë euro. /gazetametro.net

2018-range-rover-velar-119-876x535

 

https://www.youtube.com/watch?v=NGxVXrnyoPg

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë