Loading…

Ky veprim i pamenduar mirë, do ju shkrijë së qeshuri (Video)

  • 12/04/2017 | 10:53

Ky veprim i pamenduar mirë, do ju shkrijë së qeshuri (Video)

Një video e cila është shpërndarë shumë herë në rrjetet sociale na jep një mësim të mirë se si të mos veprojmë në raste të tilla.


Nga kjo video shihet se si një xhip diku në Lindje të Mesme provon ta shkul një trup të pemës, por dështon keq, ku përfundon duke e dëmtuar xhipin, nga përplasja.

Krejt kjo ngjarje është kthyer në një shaka, kur e mendon se si është tentuar një gjë e tillë.

Videoja është shikuar më mira herë nga vizitorët në Youtube./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë