Loading…

Ky personazh braktisi serialin ‘O sa mirë’

  • 06/06/2017 | 12:47

Ky personazh braktisi serialin ‘O sa mirë’

Seriali “ O sa mirë” është një nga më të shikuarit në vend.


Ky serial pritet që shumë shpejt të përfundoi këtë sezon, për t’u rikthyer më pas në shtator.

Që kur ka nisur, seriali ka pasur largim të aktorëve por edhe personazhe të reja të cilët kanë argëtuar shikuesit me skena komike.

Një nga aktoret e cila ishte pjesë e “O sa mirë” që nga episodi i parë, ka kohë që nuk është shfaqur në serial.

Fjala është për aktoren Olta Daku, që njihet për rolin e “Profesoreshës së Fizikës”, e cila ka episode që nuk është shfaqur në serial, shkruan Magazina.al.

Nuk dihet saktësisht nëse Olta ka hequr dorë nga seriali apo janë angazhimet e saj në shfaqje teatrale që e kanë detyruar të largohet pak nga ekrani.

Magazina.al, ka provuar të kontaktoj me aktoren, por ajo nuk është përgjigjur në pytjen nëse është larguar nga seriali.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë