Loading…

Ky mësues nga Sllatina i pret me përshëndetje të veçantë nxënësit

  • 17/10/2018 | 20:56

Ky mësues nga Sllatina i pret me përshëndetje të veçantë nxënësit

Mësuesi Hysen Shabani cdo ditë pret nxënësit e tij të klasës së pestë para derës së klasës në një mënyrë të veçantë, njofton Klan Kosova.


Krejt këtë e bën për t’i relaksuar nxënësit e tij të ndihen mirë e të relaksuar.

Idenë për këtë mënyrë të relaksimit të nxënësve e kishte pa më herët në internet.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë