Loading…

Ky lojtar i Barcelonës mund të bëhet pjesë e Monza të Berluskonit

  • 02/07/2022 | 09:53

Ky lojtar i Barcelonës mund të bëhet pjesë e Monza të Berluskonit

Oscar Minugeza mund të përfundojë në Serie A këtë merkato.


Skuadra që do të ngjitet sivjet në elitën e futbollit italian, Monza, e ka pikëtuar mbrojtësin si njërin nga përforcimet e mundshme.

Adriano Galliani, që është president i ekipit, dëshiron që të ndërtojë në skuadër konkurruese dhe e gjitha kjo pritet të fillojë nga mbrojtja.

Mbetet të shihet se si do të përfundojë kjo çështje me lojtarin që ka deklaruar se nuk do ta vijojë qëndrimin në “Camp Nou”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë