Loading…

Ky është rrëfimi prekës i Arjolës për vajzën e saj

  • 05/02/2022 | 08:08

Ky është rrëfimi prekës i Arjolës për vajzën e saj

Banorja e Big Brother VIP, Arjola, ka bërë një rrëfim prekës mbrëmjen e djeshme.


Ajo ka folur për momente të vështira ku ka kaluar dhe ku në njërin nga ta përfshihet edhe vajza e saj.

Arjola ka thënë se vajza e saj nuk ka dashur ta takonte atë dhe se ajo është detyruar ta rrëmbej në mënyrë që të fliste pak me të.

“Planifikova ta rrëmbeja Helgën, mes shumë lutjesh e prisja. E pashë kur kalonte dhe futem mes makinës. E mbërtheva kurse ajo u tremb, më pa në sy dhe më tha që s’dua të vij me ty.

E kam kapur e futa në makinë dhe e çova në shtëpi. I thashë që mami ka nevojë vetëm të të përqafojë. Nuk më linte ta prekja, i premtova se do e lija në qetësi po vetëm të dëgjoja dhe një herë të më thërriste “mama”, tregoi aktorja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë