Loading…

Ky është riu që u mbyt me traktor në Mitrovicë: Ai sapo ishte fejuar (Foto)

  • 30/08/2017 | 21:43

Ky është riu që u mbyt me traktor në Mitrovicë: Ai sapo ishte fejuar (Foto)

Granit Begu, 25 vjeç, ka humbur jetën si pasojë e lëndimeve të pësuara nga rrokullisja e traktorit në një zonë malore të fshatit Kaçandoll të Mitrovicës.


Aksidenti ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të sotëm dhe vdekjen e viktimës e ka konstatuar personeli mjekësor në QKUK.

Pas përfundimit të procedurave në vendin e ngjarjes, me vendim të prokurorit publik trupi i pajetë i viktimës i është dorëzuar familjarëve të tij.

Rasti është iniciuar dhe po hetohet si “vdekje aksidentale”.

Më poshtë gjeni fotot e të riut nga faqja e tij në Facebook, e cila është mbushur me ngushëllime pas lajmit tragjik.

Graniti ishte fejuar muajin e kaluar.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë