Loading…

Ky është polici 25 vjeçar që mbeti i vrarë mbrëmë në Prishtinë

  • 19/02/2022 | 08:07

Ky është polici 25 vjeçar që mbeti i vrarë mbrëmë në Prishtinë

Sonte ka humbur jetën aksidentalisht nga arma e zjarrit një zyrtar policor në Zllatar të Prishtinës.


Burimet e Sinjalit bëjnë me dije se polici që nuk mundi t’i bëjë ballë plagëve nga arma e zjarrit është Lirim Haxholli.

I ndjeri është dërguar në spital, por që nuk ka arritur të mbijetojë.

Mes tjerash merret vesh se polici i vrarë ishte 25 vjeç dhe se Policisë së Kosovës iu bashkua rreth tre muaj më parë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë