Loading…

Ky është personi që vrau 25 vjeçarin sot në Ferizaj |PAMJE

  • 20/02/2019 | 17:01

Ky është personi që vrau 25 vjeçarin sot në Ferizaj |PAMJE

Sot në mesditë pas disa të shtënave me armë afër stacionit të autobusëve në Ferizaj, ka mbetur i vrarë 25 vjeçari, Mentor Aliu, transmeton Gazeta Metro.


Sh. Rexha dyshohet se është personi që ka kryer vrasjen në mesditën e sotme në Ferizaj.


Vrasja dyshohet se është kryer për motive hakmarrje. Gjykata në Ferizaj në vitin 2017 kishte shpallur fajtor Meriton Aliun (vëllain e tashmë të ndjerit, Mentorit) për vrasjen e 20 vjeçit Samir Rexha.

Aliu u dënua me 15 vjet burgim rreth vrasjen të ndodhur në gusht të vitit 2016./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë