Loading…

Ky është personi që u vetëvra në Pejë (Foto)

  • 05/06/2017 | 23:52

Ky është personi që u vetëvra në Pejë (Foto)

Në orët e mbremjës ka ndërruar jetë S.D, profesor në Universitetin e Pejës, “Haxhi Zeka”.


Mësohet se Domniku është vetvrarë.

Lajmin për vetvrasjen e ka konfirmuar për ‘Indeksonline’,  zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës Xhevat Ibraj.

“Një person ka ndërruar jetë për shkak të plagëve qe i ka shkaktuar vetës. Hetuesit dhe prokurori janë në vend të ngjarjes dhe nesër del raporti dhe do të ketë detaje të reja. Tani për tani nuk mund të them asgjë më shumë”, ka thënë Ibraj.

Image

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë