Loading…

Ky është personi nga Peja që e fotografoi votën: Përkrahës i AAK’së

  • 06/10/2019 | 09:43

Ky është personi nga Peja që e fotografoi votën: Përkrahës i AAK’së

Një person nga Peja ka fotografuar votën e tij, dhe e ka publikuar në rrjetin social Facebook, shkruan Gazeta Metro.


Siç shihet në shkrimin bashkëngjitur fotografisë, ‘100%’, personi në fjalë është përkahës i AAK’së.

Ndërsa ende nuk dihet se a ka marrë policia ndonjë veprim lidhur me këtë rast.

Kujtojmë se pak më parë, edhe një person në Prishtinë e ka fotografuar votën./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë