Loading…

Ky është parashikimi i motit për nesër, temperaturat më të nxehta se sot

  • 08/02/2022 | 17:23

Ky është parashikimi i motit për nesër, temperaturat më të nxehta se sot

Gjatë ditë së nesërme moti paradite do të jetë me vranësira, përreth viseve kodrinoro-malore nga veriu i vendit, mundësi për reshje të dobëta shiu dhe bore. Ditën vransirat shpërndahen e në mbrëmje kthjellime, shkruan Gazeta Metro.


Ditëne mërkurë gjatë ditës parashihet të mbajë mot më i butë. Prej ditës së enjte edhe me më shumë diell. Orëve të mëngjesit mbesin mundësitë për ngrica, e në vise të ulëta edhe për mjegull/mjegullinë.

Paradite me vranësira, përreth viseve kodrinoro-malore nga veriu i vendit, mundësi për reshje të dobëta shiu dhe bore. Ditën vranësirat shpërndahen e në mbrëmje kthjellime.

Temperaturat do të jenë nga -2 gradë Celsius, deri në 8 gradë Celsius.

Më poshtë njoftimi i plotë nga Prishtina Weather. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë