Loading…

Ky është parashikimi i motit për ditën e premte

  • 23/03/2023 | 19:26

Ky është parashikimi i motit për ditën e premte

Të premten pritet mot i ngrohtë dhe kryesisht me diell, shkruan Gazeta Metro.


Mot me shumë kthjellime e diell parashikohet dhe të premten nga Prishtina Weather.

Në fundjavë, të shtunën mbrëma dhe të dielën në mëngjes me mundësi edhe për reshje kalimtare shiu.

Në fillim të javës pritet ndryshim i situatës sinoptike. Do të mbajë mot i paqëndrueshëm, ku priten edhe të reshura shiu dhe rënie e temperaturave.

24.03 – Më ngrohtë e kryesisht me diell.

25.03 – Pjesërisht vranët. Më vonë në mbrëmje, reshje lokale shiu.

26.03 – Herët në mëngjes reshje kalimtare shiu. Ditën intervale me diell.

27.03 – Kryesisht vranët dhe me të reshura shiu kohëpaskohe./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë