Loading…

Ky është numri i votave të deputetëve të LDK’së në Prizren

  • 16/06/2017 | 18:52

Ky është numri i votave të deputetëve të LDK’së në Prizren

Koalicioni parazgjedhor LDK-AKR-Alternativa ka arritur të renditet e treta në komunën e Prizrenit me 9.844 vota ose 17,33%.


Indeksonline ka siguruar listat e LAA-së. I nominuari për kryeministër nga ky koalicion, Avdullah Hoti ka siguruar 5613 vota.

Ndërsa me nga mbi 3 mijë vota janë Haxhi Avdyli dhe Vjosa Osmani. Anëtar i ri i LDK-së, Driton Selmanaj ka mbledhur 2388 vota ndërsa Anton Quni 2631.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë