Loading…

Ky është numri i votave në Gjilan i kandidatëve të PAN’it (Dokument)

  • 14/06/2017 | 14:24

Ky është numri i votave në Gjilan i kandidatëve të PAN’it (Dokument)

Kadri Veseli është më i votuari në listën e PAN-it në komunën e Gjilanit. Kreu i PDK-së ka arritur të mbledhë gjithësej ​5174 vota, nga qytetarët e kësaj komune.


I dyti më i votuari është Zenun Pajaziti me 4967 vota. Më pas radhitet Leonora Bunjaku (4967 vota), Rexhep Kadriu (3851 vota) e Ramush Haradinaj (3468 vota).

Më poshtë mund ta shikoni listën e votave me kandidatët e PAN-it në komunën e Gjilanit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë