Loading…

Ky është numri emergjent për shtetasit e Kosovës në Londër (Foto)

  • 04/06/2017 | 01:53

Ky është numri emergjent për shtetasit e Kosovës në Londër (Foto)
Ambasada e Kosovës në Londër ka reaguar menjëherë pas sulmeve që kanë ndodhur atje.

Ambasadori i Kosovës në Londër, Lirim Graiçevci ka publikuar numrin emergjent për të gjithë kosovarët atje.
Tre sulme goditën të shtunën Londër, ndërsa policia ka konfirmuar se më shumë se një person ka vdekur./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë