Loading…

Ky është komandanti i ri i njësitit maqedonas “Tigrat”(Foto)

  • 06/07/2017 | 17:57

Ky është komandanti i ri i njësitit maqedonas “Tigrat”(Foto)

Mitko Danevski do të jetë komandant i ri i Njësitit për detyra speciale-Tigrat.

Ai është emëruar sot në këtë post nga ministri i punëve të brendshme, Oliver Spasovski. Danevski ka lindur në vitin 1975 në Dellçevë dhe ka përvojë të gjatë në MPB. Deri tani komandant i këtij njësiti ishte Sllavço Petrueshevski.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë