Loading…

 Ky është kandidati i parë për kryetar të Drenasit

  • 03/11/2016 | 12:10

 Ky është kandidati i parë për kryetar të Drenasit

Në zgjedhjet e jashtëzakonshme të cilat do të mbahen më 4 Dhjetor në Drenas është bërë i ditur kandidati i parë zyrtar.

Partia FJALA  ka kandiduar për kryetar të Komunës së Drenasit, Vehbi Berishën.

Berisha është  asamblist aktual në Kuvendin Komunal të Drenasit dhe  njëherësh edhe kryetar i Partisë FJALA, Dega në Drenas.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë