Loading…

Ky është i riu nga Suhareka që vdiq në Itali

  • 26/07/2019 | 16:41

Ky është i riu nga Suhareka që vdiq në Itali

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Verona të Italisë, ku i riu nga Suhareka ka vdekur në mënyrë aksidentale, transmeton Gazeta Metro.


Metro ka mësuar se emrin e tij, ai quhet Besnik Hajdari dhe është i moshës 33 vjeçare.

Ai ishte djali i vetëm i familjes dhe ishte duke punuar në Itali.

Metro do të ju mbajë të informuar rreth kësaj ngjarje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë