Loading…

Ky është i riu nga Lipjani që vdiq në aksidentin e sotëm në Suharekë

  • 16/03/2019 | 18:19

Ky është i riu nga Lipjani që vdiq në aksidentin e sotëm në Suharekë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në fshatin Duhël, të Komunës së Suharekës, ku kanë mbetur 3 persona të vdekur, trasnmeton Gazeta Metro.


Në aksidentin që ndodhi mes një veture, një kamioni dhe një kamionete, vdiqën tre djem të rin

Dy prej tyre ishin nga Prishtina, kurse njëri nga Lipjani. Indeksonline merr vesh se i riu nga Lipjani që ndërroi jetë në aksidentin fatal është Leonard Retkoceri (1998) nga fshati Llugaxhi i kësaj komune.

Për aidenin kanë reaguar të gjithë liderët shtetëror, ku I kanë shprehur ngushëllime familjeve dhe kanë bërë apele që të këtë kujdes gjatë vozitjës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë