Loading…

Ky është filmi më e ri nga Martin Scorsese (Video)

  • 25/11/2016 | 12:54

Ky është filmi më e ri nga Martin Scorsese (Video)

Është lëshuar trailer i filmit Silence, filmit më të ri nga regjisori Martin Scorsese.

 

Ngjarja në film bazohet në një novelë të vitit 1966 me po të njëjtin emër nga autori japonez, Shūsaku Endō.

martin

Silence tregon për dy priftërinj jezuit , luajtur nga Andrew Garfield dhe Adam Driver, të cilët në shekullin 17 përballen me një krizë në besim derisa udhëtojnë drejt Japonisë për vendodhjen e mentorit të ryre ,luajtur nga aktori Liam Neeson./gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë