Loading…

Ky është dedikimi emocional që Robin Krasniqi ia bëri Marigonës për ditëlindje

  • 11/08/2022 | 21:10

Ky është dedikimi emocional që Robin Krasniqi ia bëri Marigonës për ditëlindje

Para disa muajsh çifti i njohur Robin e Marigona Krasniqi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.


Çifti shpesh herë në rrjete sociale ndajnë imazhe nga përditshmëria e tyre.

E dje për Marigonën ishte një ditë e veçantë pasi ajo festonte ditëlindjen, e me këtë rast nuk kishte si të mungonte urimi i Robinit.

Përmes një postimi në Instagram ai bëri urimin e veçantë për Marigonën.

“Ti je dhurata më e madhe në jetën tem, e uroj që gjithë jetën të dhuroj vetëm dashni e buzëqeshje,” shkroi ndër të tjerash Robini.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robin Krasniqi (@robin_krasniqi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë