Loading…

Ky është çmimi i biletave për ndeshjen Prishtina-Bodo/Glimt

  • 01/08/2021 | 17:44

Ky është çmimi i biletave për ndeshjen Prishtina-Bodo/Glimt

Kampionët e Kosovës luajnë ndaj skuadrës norvegjeze Bodo/Glimt në raundin e tretë të Ligës së Konferencës.


Përmes një postimi në Facebook, Prishtina ka bërë të ditur çmimet e biletave që do nisin të shiten në “Zahir Pajaziti” me fillim nga ora 17:00.

Biletat për jug dhe veri kushtojnë 3 euro, në lindje 5 euro, derisa në perëndim 10 euro.

Ndeshja e parë zhvillohet të enjten me 5 gusht, në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë