Loading…

Ky është 30 vjeçari që u vra sot në Suharekë

  • 17/03/2019 | 12:23

Ky është 30 vjeçari që u vra sot në Suharekë

Një person i moshës 30 vjeçare është vrarë sot në një lokal të lojrave të fatit në Suharekë, transmeton Gazeta Metro.


Vrasjen e tij e ka konfirmaur zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

Ai ka bërë të ditur se të gjitha njësitet e nevojshme kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë të gjitha ekzaminimet e nevojshme për zbardhur rastin.

“Po, sot ka ndodhur një vrasje në Suharekë në një lokal nate. Të gjitha njësitet janë duke u marrë me rastin përfshirë drejtorinë.  Jemi në fazqën fillestare të hetimeve viktima është i gjinsië mashkullore, dhe është rreth moshës 30 vjeçare”, ka thënë Gashi.

Gazeta Metro mëson se bëhët fjalë për personin me incialet J. A./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë