Loading…

Ky është 27 vjeçari që humbi jetën mbrëmë në Pejë, u godit nga vetura |FOTO

  • 17/10/2018 | 08:20

Ky është 27 vjeçari që humbi jetën mbrëmë në Pejë, u godit nga vetura |FOTO

Një person ka vdekur mbrëmë pasi është goditur nga një veturë afër stacionit të autobusëve në Pejë.

Agon Daci, 27 vjeçar ka humbur jetën dje pasi është goditur nga një veturë, vdekjen e këmbësorit mbrëmë në vendin e ngjarjes e kanë konstatuar ekipet mjekësore, shkruan gazetametro.net.

I ndjeri punonte në një fabrikë të ujit në Pejë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë