Loading…

Ky është 22-vjeçari që u vra mbrëmë në Gjilan, Dorasi e viktima kishin foto bashkë

  • 29/07/2018 | 12:34

Ky është 22-vjeçari që u vra mbrëmë në Gjilan, Dorasi e viktima kishin foto bashkë

FOTO: Dorasi Liridon Uruqi dhe viktima Fatlind Arifi

Me armë zjarri u qëllua për vdekje mbrëmë në Bresalc të Gjilanit, Fatlind Arifi 22-vjeç. Për këtë rast policia ka arrestuar dy persona, të dyshuarin kryesor Liridon Uruqin 26-vjeçar dhe vëllain e tij, SH.U, pasi dyshohet se të dy janë implikuar në këtë vrasje të rëndë.


Policia tha se Arifi ishte sjellur në emergjencë pa shenja jete ndërsa mjeku kujdestar kishte konstatuar vdekjen e tij.

Fatlind Arifi – viktima

Motivet e kësaj vrasje nuk dihen ende, ndërsa bazuar në fotografitë e të dyshuarit kryesor dhe viktimës duket se ata njiheshin dhe kishin fotografi të përbashkëta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë