Loading…

Ky është 17 vjeçari që gjend i vdekur në binarët e trenit në Zvicër

  • 01/05/2019 | 09:24

Ky është 17 vjeçari që gjend i vdekur në binarët e trenit në Zvicër

Rinor Bunjaku, 17 vjeçari nga Gjilani, është gjetur dje i vdekur në binarët e trenit në Oberglatt të Cyrihut, transmeton Gazeta Metro.

Familja Bunjaku që jetonte prej vitesh në Rümlangu të Cyrihut, bëri të ditur se trupi i të riut do të varroset të premten në po këtë qytet.

Babai i Rinorit ka njoftuar se më 3 maj nga ora 13:00 do të bëhet ceremonia e varrimit, duke publikuar në rrjete sociale adresën e saktë.

Ai po ashtu i ka shkruar disa vargje të birit, të cilat i ka publikuar nëpër rrjete sociale.

Ndërsa, ende ka informata dhe detaje se si ndodhi vdekja e të riut./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë