Loading…

Ky ekip interesohet për Ronaldon

  • 18/08/2022 | 08:34

Ky ekip interesohet për Ronaldon

Skuadra e Sportingut është e interesuar për Cristiano Ronaldon.


Futbollisti është i pakënaqur me situatën që po e kalon në “Old Trafford”, andaj po kërkon ndërrim ambienti.

Skuadrat e madhe nuk kanë interesim për shërbimet e tij, diçka që po e bën më të komplikueshëm largimin e tij.

Në rast transferimi atje, portugezi do të bashkohej me ish-skuadrën e tij e cila i garanton pjesëmarrje në Champions League.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë