Loading…

Ky do të jetë moti për sot dhe nesër

  • 27/05/2017 | 08:15

Ky do të jetë moti për sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër moti mbi vendin tonë do të jetë i vranët dhe me intervale me diell, kurse, vranësirat vende-vende do të shoqërohen me reshje të izoluara shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-10 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga veriperëndimi me shpejtësi deri 6m/s./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë