Loading…

Kur droni përdoret për të konsumuar mariuhanë (video)

  • 04/04/2017 | 18:28

Kur droni përdoret për të konsumuar mariuhanë (video)

Ky djalë i ka dhënë një kuptim të ri përdorimit të marihuanës.  Ai ka përdorur mariuhanë me një dron.


Kjo video mjaft interesante e cila ka tërhequr vëmendje të smadhe në rrjetet sociale, e tregon atë teksa ka përpara dronin i cili bart edhe cigaren me marihuanë, përcjell gazetametro.net

Më poshtë shikoni këtë video:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë